DOPRAVA A PLATBA

Ceník dopravy slouží pro rychlou orientaci našich zákazníků. Pokud se chcete o jednotlivých způsobech doručení dozvědět více, prosím kontaktujte nás.

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení                          (např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů). V košíku se vám vždy ¨zobrazí možnosti výběru.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad (a to i u samotného zboží) toto neprodleně zapsat řidiči do přepravní listiny. Prosím vyvarujte se zápisu, který by Vám nadiktoval řidič (např. nepoškozený obal, poškozený výrobek atd.) V případě nesprávné přebírky zboží Vám nebude reklamace uznána. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky není kupující povinen zásilku od přepravce převzít.

Zásilkovna  – zásilková společnost

ZÁSILKOVNA NA VÝDEJNÍ MÍSTO Platba předem

  • 90,- Kč

 

ZÁSILKOVNA NA VÝDEJNÍ MÍSTO Dobírkou

+ 40,- Kč dobírka

 

** Zásilku můžete sledovat na adrese https://www.zasilkovna.cz.  Při vyhledávání použijte číslo zásilky, které je Vám zasláno na email/telefonní číslo.

 

DPD – přeprava zásilek

DPD Platba předem

0-15 kg 130,- Kč

DPD dobírkou

+ 40,- Kč dobírka

Při objednávce nad 2500,- kč doprava zdarma.

 

Platba

 

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (dopravci DPD nebo Zásilkovně na výdejním místě).

 

Bankovní převod

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen Bank 19108855/5500.

Po obdržení platby předáváme zboží dopravci, který Vám sdělí termín, kdy Vám bude Vaše zásilka doručena. Je důležité uvést variabilní symbol, abychom platbu správně přiřadili k Vaší objednávce.

 

 

Hotově/ Kartou (osobní odběr)

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout na adresa Krátká 2863, 787 01 v Šumperku.